.

.

СОФИ ЛЕНА 6 Парчиња Риба Скала Партали,Риба Скала Микрофибер Полирање Ткаенина за Чистење,Микрофибер Стакло, Чистење на Облека за Сите-Цел да се Чисти

СОФИ ЛЕНА 6 Парчиња Риба Скала Партали,Риба Скала Микрофибер Полирање Ткаенина за Чистење,Микрофибер Стакло, Чистење

DEN 407.76
Достапност
Залиха

Нашите микрофибер крпи за чистење именуван како риба скала микрофибер крпа за чистење се големи и дебели, со Висок квалитет.Добро крои работ подобрување на нејзината солза отпорност и издржливост.Големина 11.8 инчен X 15.7 инч.Важно : Пакет од 6. Боја испрати како случаен избор.Силната апсорпција на вода : На микрофибер стакло средства за чистење облека направени на superfine влакна материјал.Таа има силна вода впивање и задржување на водата.И тоа може да се употребуваат многу пати.Единствен еколошки материјал : Ова микрофибер крпа за чистење е направен од 80% Полиестер/20% Најлон со скала ткаат кои се цврсти и издржливи.Дури и ако тоа е испран и користи многу пати, тоа нема да се деформира или солза.Не само повеќе економски, но исто така и заштита на животната средина.Мулти-цел партал : Тоа е одлична за отстранување на прашина, нечистотија, масло, smudges и идеална за кујната чистење, бришење прашина бришење прашина, стакло.Често се користи во садови и тави, плочки, кујнски прибор, сад, шалтери, огледала, очила, мебел, бања тоне, итн.Чистење тоа може брзо да се исчисти отпечатоци од прсти и други знаци.На другата страна е груба и се користат за полирање на кој е идеален за прибор, вино, чаши и нерѓосувачки челик.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа