.

.

Arkwright Микрофибер Автомобил Чистење Крпи Пакет од 12 (Топла Розова)

Arkwright Микрофибер Автомобил Чистење Крпи Пакет од 12 (Топла Розова)

DEN 274.08
Достапност
Залиха

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Нула рабовите значи нула гребнатини.На softest edgeless микрофибер крпи на пазарот денес.Крајната контрола на користење секој дел од крпа за прецизност полирање, боење и отстранување на несаканите честички.Микрофибер крпа има мека, кадифен допир, многу абсорбента, брзо сушење, и lint слободни крпа фитили вода брзо за да се задржи за да се исуши.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Нула рабовите значи нула гребнатини.На softest edgeless микрофибер крпи на пазарот денес.Крајната контрола на користење секој дел од крпа за прецизност полирање, боење и отстранување на несаканите честички.Микрофибер крпа има мека, кадифен допир, многу абсорбента, брзо сушење, и lint слободни крпа фитили вода брзо за да се задржи за да се исуши.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Овој професионален 16 x 16 во.нула помалку edgeless дизајниран микрофибер автомобил чистење со крпа ќе се обезбеди силна вода absorbency, и удобност, без гребнатини.Микро влакна крпи нема да ја изгребат вашето возило табла или екрани на допир, ниту деликатна површини на вашата домашна електроника.ВРЕДНОСТА 12 ПАКЕТ : Сет вклучува 12 edgeless Microfibers облека е ефикасна (на една крпа основа) и ќе трае подолго помеѓу мие.Целата тежина е концентрирана во купот, па фунта-за-фунти ова платно е повеќе абсорбента од традиционалните stitched-edge микрофибер крпи.МУЛТИ-ЦЕЛ : Премиум Микрофибер Крпа е совршен за финален допир со детали.Поради одличната absorbency, нашиот автомобил микрофибер крпа е совршен за сушење, детали спрејови, пломби, полирање, чистење по завршувањето восок, и безводни миење решенија.Поради својата мекост, тоа го прави нашиот автомобил микрофибер крпи сушење голема крпа за автомобил со детали.Боја : Топло Розова.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа