.

.

GLYYR Електрични Крпа Шини 304 од не ' Рѓосувачки Челик 180° Rotatable Крпа Потоплите Ѕид Монтирани Ниско-енергетски

GLYYR Електрични Крпа Шини 304 од не ' Рѓосувачки Челик 180° Rotatable Крпа Потоплите Ѕид Монтирани Ниско-енергетски

DEN 1435.20
Достапност
Залиха

★Ова крпа потопол е plug-in.Plug-In : кабелот за Напојување излегува од задната страна на вертикална цевка со приклучокот. ★Материјал : Користење на висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, IP56 водоотпорен и електрична енергија доказ, рака полиран, висока температура отпор, приклучок може да се конфигурира во согласност со барањата на клиентот. ★Smart Електрични Крпа Рек : Супер товарот, заштита на животната средина, 3-5min брзо греење, униформа топлина, безбедни и не се топли, без повреда на облека, модерната мода, едноставни и убави направи тоа декорација во домот на Производот. ★180° Rotatable : 180° ротација, еластична и мазна ротација, молчи и се исуши, да се претвори во crossbar назад кога не се користи, да се направи целосна употреба на простор, отворен нов живот за вас. ★U-наведнуваат Технологија : U-облик дизајн на круг цевка, мазна и unhooked облека, безбедно и мирис слободни, енергија-заштеда на енергија и заштеда на енергија, високо квалитетни, еколошки и здрави, ги штити вас и семејството на здравјето.Спецификација : Име на Производ : Загреан пешкир rails Material : 304 од не ' рѓосувачки челик Крај : Polished Product Големина : 850 x 570 x 125 mm Power : 80 WVoltage : 220 V-240 V Моќ Фреквенција : 50 Hz Температура : 50℃Време на Затоплување-up : 5min Водоотпорен : IP56 Plug Тип : Според клиентите requirements Mounting Додатоци : Yes Applicable Места : 1. Бања, тоалет, шкафче соба во house2. Бања, тоалет, шкафче соба во hotels3. Бања, тоалет, шкафче соба во стадиони.Како што natatorium4. Бања центар & spa center5. Убавината parlor Prompt : ★ ве Молиме проверете дали сите додатоци се заврши пред инсталацијата★ Од големината е мерени рачно, постои одредена грешка.Ве молиме погледнете го вистински производ★ проектот може да биде малку поинаков од сликата, поради осветлување и прикажување на★ Ако сакате да нарачате големи нарачки, мешани наредби или повеќе предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може да ви обезбеди со производот попусти★ ве Молиме проверете дали објектите се заврши по приемот на стоката.Ако е оштетен, ве молиме контактирајте со нас веднаш.Ние ќе го потврдам и ќе ви испрати нова one Tips : ★Крпи и другите не се вклучени ★Ние ви препорачуваме да побарате квалификуван електричар за инсталирање на оваа точка.

Параметрите на стоката

Product Name:
Heated towel rails
Material:
304 stainless steel
Finish:
Polished
Product Size:
850× 570× 125 mm
Power:
80W
Voltage:
220V-240V
Power Frequency:
50Hz
Temperature:
50℃
Time of Warming-up:
5min
Waterproof:
IP56
Plug Type:
According to customer requirements
Mounting Accessories:
Yes
Applicable Places:
1. Bathroom, toilet, locker room in house :
2. Bathroom, toilet, locker room in hotels :
3. Bathroom, toilet, locker room in stadiums. Such as natatorium :
4. Bath center & spa center :
5. Beauty parlor :
Prompt:
★ Please check if all accessories are complete before installation :
★ Since the size is measured manually, there is a certain error. Please refer to the actual product :
★ The project may be slightly different from the picture due to lighting and display :
★ If you want to order large orders, mixed orders or multiple items, please feel free to contact us so that we can provide you with product discounts :
★ Please check if the items are complete after receiving the goods. If it is damaged, please contact us immediately. We will confirm and send you a new one :
Tips:
★Towels and others are not included :
★We suggest you ask a qualified electrician to install this item :

Подобро ви се допаѓа