.

.

Runtal NTR-3320-ХРОМ Нептун Hydronic Крпа Радијатор 33-во H x 20-во W Хром

Runtal NTR-3320-ХРОМ Нептун Hydronic Крпа Радијатор 33-во H x 20-во W Хром

DEN 748.08
Достапност
Залиха

Изложбите на смели линии за модерна бањи и е достапен во две електрични и две hydronic верзии.Карактеристики долниот дел на цевки.Дава благотворно ќебе на сончева топлина.Лесно да се чисти панели дека болниците се дојде да се потпираат на.Работи тивко, минимизирање на мов на датотеката и пукање често се наоѓаат во други системи за греење.На Runtal Нептун експонати на смели линии за модерна бањи и е достапен во две електрични и две hydronic верзии.Електрични модели се нудат во директно жица или plug-in верзии и се Runtal е ексклузивни мека на допир пет прилагодување (off/н/med/hi/тајмер за здраво за 3 часа) дигитална контрола.Hydronic модели нудат долниот дел на цевки.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа