.

.

WINCASE Хром Крпа Прстен, Бања Рака Крпа Носителот Кристал, Сребро Крпа Решетката да се Монтира на Ѕид

WINCASE Хром Крпа Прстен, Бања Рака Крпа Носителот Кристал, Сребро Крпа Решетката да се Монтира на Ѕид

DEN 479.76
Достапност
Залиха

ФЛЕКСИБИЛЕН ДИЗАЈН : кристално крпа прстен може да биде флексибилно ротира до 180° во нагоре и надолу насока, и крпа ќе не допре ѕидот кога тоа падови природно.Тоа е удобен и практичен.ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈН : круг форма на крпа носителот не само што може да се одржи крпи, но, исто така, ги красат вашата соба.Лесен за употреба.ПОВРШИНА ЗАВРШИ : Нашиот производ е Chrom заврши.Тоа изгледа луксузно, модерна, ексклузивни, екстравагантни, и Европски стил и може да вашата бања ги красат.ПОГОДЕН СОБИ : производот е за многу бањи, кујни, туш кабини, тоалети и така на соодветен, секаде каде што ќе се должи на вашата потреба.СОКРИЕНИ ИНСТАЛАЦИЈА : Крпа Носителот треба да биде на ѕидот фиксна со сите завртки дека ќе се подготви за вас.И сите шрафови се сокриени под основата.Опис на производот Повеќе Информации Наслов : Крпа Прстен Материјал : Цинк Легура и Кристално Површина заврши : Хром заврши Стил : Европа, Луксузни, Декоративни, Ексклузивни, Екстравагантни, Модерен Лик Сите овие карактеристики може да направи подобар живот за вас. 1.Еколошки материјал е безопасен за твојот живот и може да се обезбеди вашето здравје. 2.Сребро површината може да се за вас секојдневно гребнатини и боја исчезнува повеќе или помалку се избегне. 3.Овој вид на површината може да исто така и вашата бања да ги декорираат и се направи вашата соба да изгледа многу повеќе, добар изглед и убава. 4.Ве молиме имајте во бања прибор далеку од корозивни работи за страв од боја исчезнува. 5.Ве молиме имајте во бања додатоци, исто така, далеку од остри работи, со цел да се избегне гребење. 6.Нашите кристално на бази е вештачки.Со сите овие карактеристики нашите крпа носителот може да секојдневните основни барања се исполнат.Кога вие сѐ уште имате некои други прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние сме подготвени за вашите прашања.Кога постојат некои проблеми со вашата нарачка, ние сме подготвени да ви помогне да ги реши вашите проблеми, како е можно поскоро.Се надеваме дека нашите одговори и сугестии може да ви донесе некаква помош.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа