.

.

Grohe 40460001 BauCosmopolitan Крпа Прстен, Starlight Хром

Grohe 40460001 BauCosmopolitan Крпа Прстен, Starlight Хром

DEN 831.60
Достапност
Залиха

Објектот Тежина : 0.661 lb.Земја на Потекло : Кина.Боја : Starlight Хром.Бренд име : GROHE.GROHE Bau Cosmopolitan Крпа прстен – сестрано совршенство Сакаме цреша на врвот за купатило опремено со атрактивна тапа?Воспоставување на рамнотежа помеѓу модерен и безвременски дизајн, GROHE Bau Cosmopolitan додатоци се на совршен натпревар за нашата Bauhaus-инспириран Baulines опсег.Со нашите блескави GROHE Star Lightchrome заврши, на кој тие ги комбинираат квалитет и естетски жалба до совршенство.Со дијаметар од 180 мм и нашите трајни GROHE Star Lightchrome слој, на GROHE Essentials крпа прстен комбинира минималистички елеганција, врвен квалитет и дизајн до совршенство.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа