.

.

Fingertip Крпи, Мека и Абсорбента турски Памук Секојдневна Употреба Бања, Кујна 13x13 инчен 4 Спакувани Црна

Fingertip Крпи, Мека и Абсорбента турски Памук Секојдневна Употреба Бања, Кујна 13x13 инчен 4 Спакувани Црна

DEN 191.76
Достапност
Залиха

13x13 инчи 4-Парче Fingertip Крпи.Премиум Вистински турски Памук Fingertip Крпа поставите пакет е специјално дизајнирана да се исуши на лицето, рацете, шминка како тие се повеќе абсорбента од бамбус крпи.Durably направени со многу абсорбента, 100% турски Памук и двојно stitched полите за долготрајна употреба.Овие fingertip Крпи машина се перат.Се препорачува да се мијат пред употреба, со цел да ги направи повеќе абсорбента и мека.Не користите ткаенина омекнувач како хемикалии, само ќе се намали мекост на материјалот.Задоволството на клиентите е нашиот број 1 приоритет.Ако сакате да се вратите вашиот производ за било која причина, можете да го стори во рок од 30 дена за целосно враќање на средствата.Големина : Fingertip Крпи | Боја : Црна.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа