.

.

Утопија Крпи Црна Крпа Сет, 2 Бања Крпи, 2 Рачни Крпи, и 4 Washcloths, 600 GSM Прстен Откачи Памук Многу Абсорбента Крпи за Бања, Туш Крпа, (Пакување од 8)

Утопија Крпи Црна Крпа Сет, 2 Бања Крпи, 2 Рачни Крпи, и 4 Washcloths, 600 GSM Прстен Откачи Памук Многу Абсорбента

DEN 814.80
Достапност
Залиха

Не користите кајгана, ткаенина softeners, и железо, како што тоа може да го оштети својот квалитет; секогаш се мијат крпи одделно да се минимизира lin.Сет вклучува 2 бања крпи на 27 x 54 инчи; 2 рачни крпи од 16 инчи од 28 инчи; 4 washcloths на 12 инчен од 12 инчен оик.Ткаени со 100% прстен откачи памук.Прстен откачи памук не само што дава на кожата помека се чувствуваат, но исто така се многу издржливи во природата.Машина за миење на крпи во топла вода со користење на светлината детергент и собори сува на ниско; се препорачува да се суши веднаш.Многу абсорбента, сепак светлина пондерираните.Му дава на телото мека и нежна на допир, додека апсорпција на влага.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа