.

.

CH се Соочуваат Washcloths Сет (12 Пакување, Големина 12x12) Црно-Бел Прстен Откачи Луксузни Памук - Бања Миење Текстил, Бања Рака Крпа Сет за Бања и Дома. Мека, Чувствуваат Гол?

CH се Соочуваат Washcloths Сет (12 Пакување, Големина 12x12) Црно-Бел Прстен Откачи Луксузни Памук - Бања

DEN 359.76
Достапност
Залиха

100% Памук мека, кадифен се соочуваат со крпа, АТРАКТИВЕН ДИЗАЈН и УБАВО RIBBEN ПАКЕТ : Црно-Бело (6) на секој), дизајниран со класичен провира, помина со око-фаќање на cam граница, оваа Универзална квалитет алишта е идеален за управување со скапи проблем исчезнува, пешкири, без да се жртвува стил или удобност.НАПРАВЕНИ ЗА МАКСИМАЛНА КОРИСТ : Универзална квалитет алишта е екстра мек Lavex Поднесувањето 100% прстен откачи памук хотел алишта со dobby граница ќе направи луксузна прилог на вашиот high-end хотел, одморалиште, или на бањата.Овој прстен откачи Универзалниот квалитет на алишта е издржлив и мека да се задржи вашите гости на леснотија при капење или туширање.ВИСОКО ДОСТАПНИ : Ова 100% памук Универзалниот квалитет на алишта е совршено решение за буџет-свесно купувачи во потрага за одржување на атрактивни цени, додека обезбедување на квалитет крпи за нивните гости.Оваа тешки-должност универзалниот квалитет на алишта промовира чистота и е сигурен да направите вашите клиенти да се чувствуваат дома во вашиот хотел, без разлика колку долго време на нивниот престој.ТОА Е да се КОРИСТИ ЗА РАЗЛИЧНИ ЦЕЛИ : Во прилог на хотели, оваа Универзална квалитет алишта е одлична за области на висок употреба, како на пример училишта, спортски сали, ветеринарни служби, здравствени клубови, или клиники.Можете дури и може да се користи како промотивни производи на презентации, конференции и саеми!.ПОПУЛАРНАТА ЗА ЧИСТЕЊЕ ЛИЦЕ : Овие крпи големина 12x12 во се совршени за лице-чистење, make up отстранување крпа, или да ја користите како што е топло влажна крпа за релаксација.Големина : 12"x12" | Боја : Црно-Бело.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа