.

.

JUSTCHENHUA Бања Пешкир Носителот Згусне Метал Рек Тоалетна Хартија Заградата Бања Згусне Суета Дома Соба, Бања Пешкир Rack (Боја : Црна)

JUSTCHENHUA Бања Пешкир Носителот Згусне Метал Рек Тоалетна Хартија Заградата Бања Згусне Суета Дома Соба, Бања

DEN 486.96
Достапност
Залиха

Оваа крпа решетката има мазни линии и силна структура.На симетрични дизајн може да ви донесе повеќе простор за складирање.Крпа рек ѕид е направен од алуминиум и е electroplated за издржливост.Погоден за бања и кујна.Тоа може да носи околу 20 килограми.Дупка-бесплатна инсталација, ние нудиме на лепилото се бара за инсталација на пакетот, само применуваат лепак на заградата, притиснете за 1-2 минути да се направи тоа рамномерно распоредени, и нека стојат за 48-72 часа, пешкир решетката може да биде инсталиран цврсто.Овој држач може да не се користи само за да се одржи крпи, хартија за крпи, тоалетна хартија, но, исто така, може да се користи со S куки, виси бања топки, фенови за коса, чаши чај, лажици, клипови или облека да се суши.Крпа решетката е погодно место за чување на крпи, одржување на вашиот крпи сува и лесно да пристапите.Должина е околу 21.77 инчи/55.3 cm, што е доволно за да ви обезбеди со серија од виси крпи.Спецификација : Име : Крпа rack Material : алуминиум alloy Colour : Black Length : Околу 21.77 инчи/55.3 cm Carrying тежина : околу 20 kg Packing листа : 1*крпа rack1*gluenotes : Поради светлосни ефекти и снимање агли, производот има хроматските аберации, ве молиме да се разбере.Поради прирачник за мерење, производ димензии имаат tolerances.

Параметрите на стоката

Name:
Towel rack
Material:
aluminum alloy
Colour:
Black
Length:
Approximately 21.77 inches/55.3 cm
Carrying weight:
about 20 kg
Packing list:
1*towel rack :
1*glue :
notes:
Due to the lighting effects and shooting angles, the product has chromatic aberrations, please understand. :
Due to manual measurement, product dimensions have tolerances. :

Подобро ви се допаѓа