.

.

Oncpcare Монтажни Зима и Топло, морско свинче Кревет, Кадифен Шеќер Едрилица Hammock Гнездо Дома, Мали Животни Кафез Додатоци Постелнина за Хрчак Chinchilla Ferret Верверица Degu

Oncpcare Монтажни Зима и Топло, морско свинче Кревет, Кадифен Шеќер Едрилица Hammock Гнездо Дома, Мали Животни

DEN 263.76
Достапност
Залиха

ГОЛЕМИНА S - Должина*Висина : 5.5*4.7 во/ 14*12cm, нормално одговара за хрчаци, златна мечка, шеќер едрилица бебе еже и др.(Ве молиме проверете ја големината пред да се купи за вашето домашно милениче).ДИЗАЈН Не е лесно zip начин за лесно чистење, пред малите размавта е Лепенка.Ќе добиете укината рамна производ и што треба да се направи една пештера со вклучени поштенски, тоа е многу лесно да го дознаам.МАТЕРИЈАЛ - На површината е корални руно, поставата е Sherpa, интер-слој е висока еластичност висока густина враќа сунѓер, што ќе обезбеди безбедна и супер удобен одмор место за вашата прекрасна.MUTI-ФУНКЦИЈА - на Овој мал животните гнездо, не само за играње, но, исто така, може да биде како криенка да спијам.Тоа е добра опција за исполнување на своите природата на addicting работи во тунелот и назад, да биде како добра забава фаза.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Лесно и брзо се придава на кафез ентериери со вклучени 2 метални куки.Вие не може само да се обеси во кафез, но, исто така, може да се стави тоа во дното на кафезот со фиксна кука за да се избегне домашно милениче да се движат на гнездо, можете да го користите како начинот на кој вашето домашно милениче се допаѓа.Монтажни Зима и Топло, морско свинче Кревет, Кадифен Шеќер Едрилица Hammock Гнездо Дома, Мали Животни Кафез Додатоци Постелнина за Хрчак Chinchilla Ferret Верверица Degu Стаорец Играње Sleeping Package се вклучени : 1 x Милениче bed2 x метал hooks Why ние треба да спие колиба?Гнездо кутија или спиење колиба често се ценети иако не секогаш е апсолутно неопходно.Многу мали животни се ноќни.Тоа значи дека тие сакаат да спијат во текот на денот и стартувај околу во текот на ноќта.Една колиба може да им помогне на вашето домашно милениче се чувствуваат поудобно во текот на сончева светлина часа додека спие.Забелешка : ве Молиме оставете малку боја разлика поради различни камерата и светлината на животната средина,и малку големина разликата се должи на рачно мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат,благодарам многу!По-Продажбата на Услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи или ако во вашето искуство со нас беше помалку од совршен во секој начин, ве молиме e-mail на нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите задоволство!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа