.

.

Uche Органски Навивам Подобрување на Тропски Гел Со Алое, одлична за Кадрава, Откачен-Coily Природни влакна, Анти frizz Виткање Гел, крем, за Природна Коса, Голема Навивам De

Uche Органски Навивам Подобрување на Тропски Гел Со Алое, одлична за Кадрава, Откачен-Coily Природни влакна, Анти

DEN 431.76
Достапност
Залиха

Навивам Подобрувач - Оваа Природна коса производ, го активира кадрици на сите видови.Тоа е совршен навивам крем/ коса гел за мажи/ коса гел за жените.Тоа е се оди до frizzy коса производ за жените/кадрава коса гел, tackles frizz, го активира СУЛФАТ-БЕСПЛАТНО; БОЈА-БЕСПЛАТНО; СИЛИКОНИ-БЕСПЛАТНО; PHTHALATE-СЛОБОДНИ.Лесен за употреба-Нашите тропски е еден од најдобрите кадрава коса производи од таму и МАЛКУ ОДИ ДОЛГ ПАТ!Започнете со мала количина аплицирани заврши површината на влажна коса.Сите производи се КОНЦЕНТРИРАНИ за најдобра вредност.Навивам за Дефинирање на коса Производи Бара Хидратантен Properties-коса производи за кадрава и откачен-coily косата треба да се кисна хидратантен и навлажнувачки состојки.Овој стил тропски гел доаѓа со Алое Вера, Маслиново масло, Нема тежина или криза.Оваа Алое Вера исполнет Кадрава Дефинирање на Косата Тропски е совршен за кадрава,Откачен - coily коса.Оваа коса навивам подобрување на производот е добро за сите движи на кадрава коса видови.Оваа коса гел тропски за црна природна коса видови обезбедува интензивна навивам дефиниција која што помага во борбата против намалување од elongating навивам вашиот модел.Тоа е мала flyaway tamer и исто Така еден од најдобрите ниска порозност коса производи од таму.Оваа Хидратантна Кадрава Коса Тропски/ Природна коса гел е еден од најдобрите Кадрава Коса Производи за мажи и исто така еден од најдобрите кадрава коса производи за жени.Тоа може да smoothen и одредете ги сите три типа на Кадрава Коса односно 3А, 3Б, 3 C, 4А -, 4Б, и 4 C, како овие типови коса бара дополнителна Заштита, Длабоко Влага, и Навивам Дефиниција која може да се изведува само од страна на нашите Кадрава Дефинирање пудинг.Еден може да се примени ова Навивам Подобрување и Дефинирање на Косата Тропски во следниов метод : 1. Се применуваат еднакво на влажна коса, во деловите.2. Изедначи на пудинг, во секој дел од корените да завршува.3. Се користи за повеќе дефинирани пресврт надвор, плетенка надвор и се мијат и се оди.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа