.

.

Кејт Aspen Класичен Свадба Опстанок Комплет

Кејт Aspen Класичен Свадба Опстанок Комплет

DEN 378.00
Достапност
Залиха

СОДРЖИНА - Со сите материјали кои се потребни за било свадба итен случај, овој комплет содржи нокти сет со ноктите clippers, пинцети, ножици, нокти датотека, 4 коса врски, 8 боби игли, хартиена облека лента, 12 масло апсорбирање брише, и мини комплет за шиење.ЈАСНО ПРЕД - Со јасна пред тоа е лесно да се најде секој објект брзо.УДОБЕН - Винил торба е компактна големина и не заземаат премногу простор за багаж.МЕРЕЊА - Симпатична polka точка ткаеше торба мерки 10.2"W x 6.7"H x 2.1 на"Д Стил : Polka Точка Свадба Опстанок Комплет.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа