.

.

JOAIFO Ацтеките Слон Дизајн Салата Drawstring Ранец со Мали Шминка Торба за Жени, Девојки,Преносни Cinch Вреќа Салата Спорт Патување Плажа String Торба Сет 2 парчиња

JOAIFO Ацтеките Слон Дизајн Салата Drawstring Ранец со Мали Шминка Торба за Жени, Девојки,Преносни Cinch Вреќа

DEN 311.76
Достапност
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Пакет : Вклучуваат 1*салата drawstring торба и 1* козметички торба,2 парчиња во собата.Големина : Drawstring торба-13.39"(W)*16.14 и делови"(H)/41*34 cm.Козметичката торба-8.46(L)"x2.56(W)"х5.71"(H)/21.5*14.5*6.5 cm.Материјал : Drawstring торба-изработени од мек, полиестер ткаенини,со прилагодливи дебели рамо ремени,лесно да се мијат и се свитка,издржливи.Козметичката торба-направени на СТП кожа со отстранлив wristlet,мода и издржливи.Функција : Преносни и лесни drawstring торба,носат-за слободен вашите раце.Совршен за салата,спорт,јога,патување,кампување,планинарење,обука и повеќе.Голем Капацитет козметички торба,лесно се носат козметика, шминка алатки како кармин,сенка за очи и др.Уникатен Дизајн : различни модели и стилови за да го изберете.леопард,сончоглед, цветни,3 D животни,вратоврска боја,boho,етничка племенски,mandala,хавајски стил и др.Не можете да користите само себе, туку, исто така, им даде на тоа како подарок за другите.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа