.

.

Allinside Тастатура Покрива Кожата за 2020 MacBook Pro 13 инчен A2338 М1 A2251 A2289 и 2019 MacBook Pro 16 инчен A2141 со Допир Бар & Touch ID, Ombre Сина

Allinside Тастатура Покрива Кожата за 2020 MacBook Pro 13 инчен A2338 М1 A2251 A2289 и 2019 MacBook Pro 16 инчен

DEN 160.56
Достапност
Залиха

Компатибилен САМО со 2020 Ослободување Mac Book Pro 13 инчен A2338 М1 A2251 A2289, и 2019 ослободување 16 инчен Mac Book Pro со Допир Бар & Touch ID & Ретината се Прикаже A2141. Направени од издржлив силикони на врвен квалитет и се додава на пишување удобност.Ефикасно го намалува бучавата од пишување и им овозможува да работат во тивка.Додава слој на заштита и personalizes вашата тастатура во исто време.Перат и Еднократно.Обезбедува целосна заштита на вашата тастатура против spills, прашина и други загадувачи.Држи вашата тастатура чиста и сигурна и ви заштедува од купување на нов тастатура. 2020 Ослободување Macbook Pro 13 инчен со Допрете ја Лентата надолу и Допрете ID Модел A2289/A2251. 2019/2020 Ослободување Mac Book Pro 16 инчен Retina Екран со Допир на Лентата надолу и Допрете ID Модел A2141. Е вашата тастатура уште гол?Дали сакате да го персонализирате вашата тастатура при додавање на слој на заштита и стил во исто време?Обидете се Allinside тастатура кожа!.Карактеристики : .По мера : Со иста големина како оригиналниот i Mac тастатура, секој клуч е индивидуално моделирани и специјално печатени.Целосно Заштитен : Водоотпорен и dustproof, заштита на вашата тастатура против spills, прашина и други загадувачи.Удобно : Мека трајни силиконски материјал го прави никаква разлика во пишување со маска на.Долготрајни : Флексибилен, перат, лесно да се примени и да ги отстрани за чистење и дезинфекција.Компатибилен со : . 2020 Ослободување Macbook Pro 13 инчен со Допрете ја Лентата надолу и Допрете ID Модел A2289/A22512019/2020 Ослободување Mac Book Pro 16 инчен Retina Екран со Допир на Лентата надолу и Допрете ID Модел A2141. Забелешка : се Вклопува Само САД Изглед на Тастатура.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа