.

.

UR Впечатоци бојното Поле на Храбрите - Ние Луѓето Decal Винил Налепница Графика за Автомобили Камиони SUV Комбиња Ѕидови Windows Лаптоп, Таблет|Бела|6.5 Х 4.4 инчи|JJURI061

UR Впечатоци бојното Поле на Храбрите - Ние Луѓето Decal Винил Налепница Графика за Автомобили Камиони SUV Комбиња

DEN 191.76
Достапност
Залиха

Ова е со висок квалитет винил умре сече трансфер decal единствена боја БЕЗ боја на позадината, ДАЛЕКУ подобро од браник налепница и се достапни во различни бои и најразлични големини.Винил е направен да трае и до 6 години* од надвор на вашиот возило, и може да се применат за да се повеќето чисти мазни површини; прозорци, огледала, лап-топ компјутери, мобилни уреди, возила тело, внатрешни ѕидови, и многу повеќе.Ние се обезбеди примена инструкции да им помогне на, заедно со информации за нашата ПОМОШ и најчесто поставувани ПРАШАЊА страници кои вклучуваат детално чистење и примена инструкции за различни видови на површини.Јасно или проѕирен трансфер лента се користи толку процесот на апликација е многу полесно.Ажурирани дизајн како на 6-24-19. Произведени и испорачани во сад со UR Впечатоци ДОО и поддржани од страна на нашите 30 ден замена план.Да ти донесе од страна на НАШИОТ Впечатоци ДОО и направени во сад, UR Впечатоци беше создадена за вас, за да ви даде начин да се изразат себе си и да ви биде винил преку уметноста.UR Впечатоци бренд decals се умре сече и се направени со висок сјај* полимерни calendered винил филм кој ќе одговара за отворен или затворен користи.Оваа винил филм е одличен за апликации кои бараат флексибилност, издржливост, отпорност на сончева светлина - потрајни од хартија налепница и може да трае до 6 години на отворено.Овие decals се применуваат слични на привремена тетоважа и се дизајнирани да бидат инсталирани на температури кои се движат од 50°F/10°C - 90°F/32°C за да се исчисти, мазни површини : возила, бродови, мотоцикли, скутери, RV е, АТВ е, чантата, скејтборди, станбени или комерцијални windows, лаптопи, таблети, компјутери, внатрешни ѕидови, и многу повеќе.Кога ќе дојде време decals се отстранува со употреба на коса-фен или топлина пиштол, и остави без оштетување на остатоци.Било остатоци остави зад себе може да се чистат со користење на тери крпа крпа со минерални духови или автомобилската лепило смена (препорачуваме 3М.) Сепак, откако отстранети decal не се обновливи.Сите decals се спакувани во 100% рециклираат цврсти пликови или картонски цевки да се помогне да се минимизира нашите јаглерод стапало.Апликацијата инструкции исто така се обезбедени за да ви помогнеме со вашата инсталација.Имате прашање, во потрага по различни бои, треба custom size, или прилагодено дизајн?Се откажат од нас линија, ние ќе бидеме среќни да им помогне или да ја проверите на нашата најчесто поставувани ПРАШАЊА и Помош страници за повеќе информации за производот, инсталација совети, и во-длабочината на примена на инструкциите.БИДЕТЕ сигурни со купувањето - сите UR Впечатоци decals се поддржани од страна на 30-ден замена план (види правна напомена за детали).Се сеќавам, UR Впечатоци е тука за да го прослават вас и вашата уникатност - па се UR е денес. *Мат бои, исто така, може да се применуваат и се што е наведено во описот на производот.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа