.

.

Куче Костим Облека, Симпатична Тексас Комбинезони за Мали & Средни домашни Миленици, Момче & Девојка Кучиња Палта Фармерки Маици, Суичери

Куче Костим Облека, Симпатична Тексас Комбинезони за Мали & Средни домашни Миленици, Момче & Девојка Кучиња Палта

DEN 359.76
Достапност
Залиха

Ве молиме мерка вашето куче и да се провери големината на табелата во ОПИС или ПРОИЗВОД СЛИКА пред ставање на ред, и да го изберат правото големина за вашата прекрасна миленици за подобро се вклопуваат.Меки и удобни тексас ткаенина и џерси ткаенина, одговара за кучиња, мачки & мали животни.Прекрасната миленичиња облека ќе го направи вашето домашно милениче изгледа симпатична и модерен, заштита на него/неа во ладно време, и да ги заштити од комарец е гризнувања.Одговара за сите сезони : Пролет, Лето, Есен и Зима.Delicately направени, трендовски симпатична стил, 5 Големини и 5 Бои за вашиот избор, двете достапни за мали кучиња и средни кучињата.Машина-перат.Оваа убава и модни костими е најдобар подарок за вашето домашно милениче.Вашето домашно милениче ќе го сакам!Материјалите сме ја избрале за донесување на оваа кошула & целокупната одговараат на се само како материјал за изработка на човековите облека.Ние посвети повеќе внимание на сечење процес за најдобра форма, само за да ги споделите со оние малку пријатели носат повеќе удобен и модерен.КАКО ДА се ИЗМЕРИ ГРАДИТЕ : Мерка околу најголемиот дел од вашето куче е rib кафез, обично веднаш зад предните нозе.ДОЛЖИНА : Мерка заедно на врвот на ' рбетот од базата на вратот каде што се приклучува на телото—обично каде неговата јака седи—на база на опашката.ОДГОВАРА СОВЕТИ : ① ве Молиме да ја искористам секоја мерка малку лабаво за да се остави простор за удобност. ② Ако било кој од мерењата падне некаде помеѓу две големини, само со цел поголема големина.ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛА : XS : ГРАДИТЕ(Макс.) : 12.60" ДОЛЖИНА(Макс.) : 7.48" S : ГРАДИТЕ(Макс.) : 13.78" ДОЛЖИНА(Макс.) : 9.25" М : ГРАДИТЕ(Макс.) : 15.55" ДОЛЖИНА(Макс.) : 11.02" L : ГРАДИТЕ(Макс.) : 17.72" ДОЛЖИНА(Макс.) : 12.80" XL : ГРАДИТЕ(Макс.) : 20.08" ДОЛЖИНА(Макс.) : 15.94".

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа