.

.

Ebenezer Оган Трки Куче Кошула/Раса Ден/Кутре Tee/Мотокрос Облека/Крзно Бебе

Ebenezer Оган Трки Куче Кошула/Раса Ден/Кутре Tee/Мотокрос Облека/Крзно Бебе

DEN 1519.20
Достапност
Залиха

Големината : XS (0-3 lbs), S (4-6 lbs), M (7-10 lbs), L (11 - 20 кг), XL (21-35 lbs), 2 XL (36-55 lbs), 3 XL (56+ lbs).Чиста Винил Дизајн.Бродови во рок од 1-2 дена!.Ова куче кошула е совршен начин за споделување на голема вест со сите!Ние го носат големини од XS-3 XL! ***За поголем штица кучиња, изберете една големина поголеми!!!Загарантирана да се стави насмевка на никого е лицето.Големината : XS (0-3 lbs), S (4-6 lbs), M (7-10 lbs), L (11 - 20 кг), XL (21-35 lbs), 2 XL (36-55 lbs), 3 X.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа