.

.

Fitwarm Памук Куче Пижами Дише Кутре Облека Мрзливост Еластичен Кученце Onesie Милениче Кошула Мачка Облека Браун Големи

Fitwarm Памук Куче Пижами Дише Кутре Облека Мрзливост Еластичен Кученце Onesie Милениче Кошула Мачка Облека

DEN 311.76
Достапност
Залиха

НЕ се вклопи во било кој медиум или големи куче раси.Ве молиме приоритет follw градите големина.Големина Големи, одговара на 14" назад, 18" градите.Се препорачува за Spaniel Westie, Боксер, Бостон Terrier. 100% Памук.Еластичен, мека, дише и удобно, супер пријателски за чувствителна кожа.Onesie стил обезбедува заштита од студот со сите-во текот покриеност, се намали високото во стомакот за лесно медиокритет паузи.Уникатен стил, мода термички пижами, погоден за домашна и надворешна носат.Ширум мрзливост шема, совршен за одмор страни, слики и секојдневно носат.Ребра за удобно & сит се вклопуваат со лесно повлекување на дизајн, 4-нозе дизајн со еластична под стомак за совршено се вклопуваат.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа