.

.

Joby Среќен Миленичиња Млеко Тетрапак Миленичиња Облека, Kawaii Јапонски Симпатична Дише за Кучиња и Мачки Облека, Мали, Средни и Големи XXL

Joby Среќен Миленичиња Млеко Тетрапак Миленичиња Облека, Kawaii Јапонски Симпатична Дише за Кучиња и Мачки Облека,

DEN 239.76
Достапност
Залиха

Млеко Цртан филм Kawaii Миленичиња Облека : Супер Уникатен Дизајн за домашни Миленици инспириран од Kawaii Јапонски Влијание да ги подигнете вашите миленици изгледа, совршен за секојдневно носење или посебен повод.Меки, Лесни, и Дише изработени од 100% меки природни памучна крпа.ова го прави совршено удобно за вашите миленици кога носи тоа.Лесно да се Носат и Чиста : Машина перат / рачен перење со ладна вода.Големина на крупните : Назад Должина ( 11 инчи ), Вратот ( 12 инчи ), Градите ( 18 инчи ).Тежина Препорака : 18 - 26.4 lbs.Млеко Тетрапак Миленичиња Облека со Симпатична Kawaii дизајн.Дише за Кучиња и Мачки Облека.достапни во големина, Мали, Средни и Големи XXL.Како да се избере правилната големина за крзно бебе ? 1.Мерка вашиот кутре вратот дебелина, градите дебелина и назад должина. 2.Да ги разгледаме во нашата Големина на Табелата во Производот Сликата и натпреварот со кутре е мерка за да се добие совршена големина. 3. Се препорачува да се големина до им даде повеќе простор на вашиот крзно бебето 4.Големина Најмногу ќе го направат вашиот кутре да се чувствуваат повеќе пријатна.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа