.

.

Расположливиот Коса Креда Чешел,Професионални Привремен Инстант Боја На Коса Ја Нагласува Ленти За Коса Боја Чешел, Инстант Косата Со Чешел За Ноќта На Вештерките

Расположливиот Коса Креда Чешел,Професионални Привремен Инстант Боја На Коса Ја Нагласува Ленти За Коса Боја Чешел,

DEN 88.56
Достапност
Залиха

Уникатен рачен дизајн, за да се избегнат процесот на коса, боја на рака и непријатна облека.Користете повеќе удобен и удобно, па лесно можете да уживате во привремено губење на боење производи ви даде убавина и радост.Доаѓа со чешел, решавање на коса производи на пазарот, нерамна боја, лесно caking проблем боли коса.Дури и три-димензионални боја длабочина, намалување на штета на косата, нека вашата коса повеќе еластична во коса боја процес.Лесно да се во боја, лесно да се чисти, нема влажна коса, можете да чешел светла боја.Боја : Розова,Виолетова,Сина,Зелена,Жолта,Red Usage : одржување на еден чешел, чешел косата долу може да се бараат дамки.1 PC Привремено Губење на Креда Боја во Прав Со Чешел Салон за Коса, лак за женски Боички DIYEven три-димензионални боја длабочина, намалување на штета на косата, нека вашата коса повеќе еластична во коса боја process Unique рачен дизајн, за да се избегнат процесот на коса, боја на рака и непријатна clothes Comes со чешел, решавање на коса производи на пазарот, нерамна боја, лесно caking проблем боли hair Easy во боја, лесно да се чисти, нема влажна коса, можете да чешел светлина color Use повеќе удобен и удобно, па лесно можете да уживате во привремено губење на боење производи ви даде убавина и радост.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа