.

.

Outgeek Коса Креда Чешел DIY Привремена Боја на Косата Чешел Боја на Косата се Држиме за Партија Cosplay

Outgeek Коса Креда Чешел DIY Привремена Боја на Косата Чешел Боја на Косата се Држиме за Партија Cosplay

DEN 167.76
Достапност
Залиха

Safe : косата креда е нетоксичен, не-алергиски, растворливи во вода и еколошки, лесно да боја и миење.Одличен подарок : Фантастични и уникатен подарок за девојка и убави деца.Материјал : Направен од високо квалитетни пластични, трајни производи за употреба.Големина : L*W*H : 10*1.5*2.7 см(3.94*0.59*1.06 во).Примена : На привремено губење на креда го прави брзо и лесно да се стави различни бои во вашата коса, големи партии, фестивали, cosplay, итн.Боја : Роза црвена, зелена, сина, tangerine, виолетова, red Material : Plastic Size : L*W*H : 10*1.5*2.7 см(3.94*0.59*1.06 во)Пакетот Вклучува : 1 x Коса креда comb Note : - ве Молиме погледнете на мерење.Мали мерење грешка е дозволиво во нормалниот опсег.- Таму би можело да биде малку боја разликата се должи на мониторот, камера или други фактори, ве молиме обратете се на физички објект.Пакет Including1 x Коса креда чешел.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа