.

.

Косата Креда Чешел Bursh за Девојки Деца, 4 Бои Привремена Боја на Коса Боја за Возрасни Деца, Мие Коса Креда Боја Боја Чешли Подарок за ноќта на Вештерките, Божиќ Роден

Косата Креда Чешел Bursh за Девојки Деца, 4 Бои Привремена Боја на Коса Боја за Возрасни Деца, Мие Коса Креда Боја

DEN 90.24
Достапност
Залиха

- Лесно да се Чисти косата креди не-алергиски и растворливи во вода и се еколошки и може да трае до 3 дена; Бои може да се чисти едноставно со миење на косата како и обично со вода и шампон.Коса боја за деца е совршен за случува диви!Дури и децата се во можност да ги користите на свој супер лесно.Со waxy кармин текстура, Пресврт да го отвори и да го користите без неуредна раце.Како овие бои се привремени и перат, можете да одржите вашиот нов изглед за колку што ви се допаѓа. ❀【Не-токсични се примени за коса рамномерно од врвот до дното и да се мие со обичен шампон и вода.Тоа функционира прекрасно и без проблеми на косата. Финализира вашата косата со гел или hairspray. Печат на деца привремена боја на косата и се исуши косата со фен или од фан. ❀【Голема Девојки Подароци Играчки】Овој сет на привремена боја на косата за децата е добар коса работи за девојки, деца и тинејџери на возраст од 3 и плус кој како и дизајнирање на нивните сопствени косата, помагајќи им да ја изразат својата индивидуалност и креативност.Совршени за дневна коса убавина, Фестивали, Лица, Настани, Клубска, Гробови, Велигден, ноќта на Вештерките, Божиќ, Фенси облека, итн.Кул подарок за девојчиња и пријатели.И креда е нормално да биде малку леплива, но тоа ќе биде подобро ако сув хумор фен за коса. Печат на креда и исушете ја косата со фен или од фан.И девојки коса креда е нормално да биде малку леплива, но тоа ќе биде подобро ако сув хумор фен за коса.Но, тоа е малку тешко за темната или кафеава коса, можете да ги следите чекор : 1.Боја : Како што е прикажано во figure Dimensions : како што е прикажано во слика - Уникатен рачен дизајн, за да се избегнат процесот на коса, боја на рака и непријатна облека - се Користи повеќе удобен и удобно, па лесно можете да уживате во привремено губење на боење производи ви даде убавината и радоста - Сопствени чешел, решавање на коса производи на пазарот, нерамна боја, лесно caking проблем боли коса - Лесно да се во боја, лесно да се чисти, нема влажна коса, можете да чешел светлина color Package Содржина : - 1 PC Привремено Губење на Креда Боја во Прав Со Чешел Салон за Коса, лак за женски Боички DIY.❀【Мулти-Боја на Косата Креда Чешел 】Избрани 4 светли бои за коса, креда е подготвена за вашиот избор.Оваа коса креда карактеристики мал чешел апликатори за да едноставно четка за коса.Чувајте ги вашите раце боја за слободни.DIY на вашата боја на коса со твоите различни фустан-up или расположение во различни бои.Вашата коса ќе биде еластична и природно, не се здрвени и леплива. Се применуваат на бојата за неколку коса едно време. Се применуваат на бојата за неколку коса едно време. ❀【Најсоодветен Чекори】 Овие коса креда за деца се многу лесно се применува на светлината коса како руса коса.- Лесен за Употреба Со дизајн на фиксна чешел, тие се лесно да се примени за коса од врвот до дното, без дамка на вашите раце.Специфични : - Нова Коса Креда Чешел Привремена Боја на Коса Боја за Деца, Мие Коса, Креда за Девојки за Нова Година Роденден DIY Децата Ден Божиќ ноќ на Вештерките - на Овие коса креда е многу лесно се применува на светлината коса како руса коса.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа