.

.

Duufin 22 Парчиња Коса Стапови Гроздобер Кинески Коса Chopstick Ретро Коса Вилушка за Жени (Бронза)

Duufin 22 Парчиња Коса Стапови Гроздобер Кинески Коса Chopstick Ретро Коса Вилушка за Жени (Бронза)

DEN 359.76
Достапност
Залиха

Пакетот вклучува : дојде со 22 парчиња гроздобер коса стапови во 11 различни стилови, 2 парчиња за секој стил.Различни стилови : постојат 11 видови на деликатна шема, која adpot класичен кинески елементи, како што се праска цвет, птица, риба, вентилатор, фокс и така натаму, едноставен и елегантен.Премиум материјалот : на косата стапчиња се направени од алуминиумски материјал, electroplated со антички бронзена боја, цврсти и издржливи, нема да се деформира или исчезнат лесно.Основната функција : косата стапови може да се одржи вашата коса цврсто кога ќе го користи во вистинскиот начин, и тие може исто така да биде уникатна декорација за вашата коса бухти.Се применува прилики : на класичен кинески коса стапчиња за јадење погоден за секојдневна употреба или уметничка фотографија, партија, фестивал, на церемонијата и така натаму.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа