.

.

Кинеската Традиционална Домот Лотос Цвет Шноли за Коса Pin Стап Мода Долга Коса Додаток Декоративни за Жени, Девојки,Опашот на Сина

Кинеската Традиционална Домот Лотос Цвет Шноли за Коса Pin Стап Мода Долга Коса Додаток Декоративни за Жени, Девојки,Опашот

DEN 262.80
Достапност
Залиха

Материјал : Алуминиум и Кристал.Вкупна должина : 6-инчи.Одговара за сите Жени и Девојки.Убава Коса Стап со Лотос Цвет,Многу Бои за Избор.Совршена Како Подарок за Вашите Добри Пријатели.Кинеската Традиционална Домот лотос цвет Шноли за Коса pin стап мода долга Коса Додаток Декоративни за жени, девојки.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа