.

.

QIUTIMIY (48 Компјутери,4 Стилови)Бисер,Кристал Кристал Twisters Спирала Поставите Коса Pin Сребро Серпентина за Свадба, Свадба, Матурска, Партија и Посебна Прилика со Јасни С?

QIUTIMIY (48 Компјутери,4 Стилови)Бисер,Кристал Кристал Twisters Спирала Поставите Коса Pin Сребро Серпентина за

DEN 239.76
Достапност
Залиха

Пакетот вклучува : Четири стилови, секој стил 12pcs,вкупно 48pcs.Доволно количество и стилови може да ги задоволи секојдневните потреби.Широк апликации : овие кристал кристал бисер twisters може да се примени на многу прилики како што се свадби, proms и партии, и така натаму како еден убав фризура прилог, додавајќи гламур на вашиот изглед.Удобен за носење : овие косата игли се спакувани во јасна кутија, која е погодно за вас за да ги зачувувате и се носат кога ќе оди на работа или на патување.Модерен стил : усвоен луксузен дизајн, бисер главата косата игли може да се направи да изгледа домот, и овие коса, игли, исто така натпревар други накит од твое, покажува шармантна личност.Материјал : овие косата игли се направени од алуминиум и rhinestones, трајни и обновливи, не грижете се, таа ќе падне од вашата коса лесно, различни големини на бисери ќе направи вашата коса повеќе убави.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа