.

.

6PCS Гроздобер Цвет Коса Метални Игли Злато на Ѕвонење Косата Игли Шарени Гроздобер Цвет Дизајн Коса Клипови француски Barrettes Коса Clasps Флорални Коса Клип Боби Цвет Де?

6PCS Гроздобер Цвет Коса Метални Игли Злато на Ѕвонење Косата Игли Шарени Гроздобер Цвет Дизајн Коса Клипови француски

DEN 335.76
Достапност
Залиха

【Кристал боби иглички】боја на прилично hairpin е насликан во форма на electroplating да се направи косата клипови декоративни не е лесно да исчезнат.Дизајнот е лесно да се отвори, намалување на оштетување на косата и спречување на оштетување на косата. 【МАТЕРИЈАЛ】Ова губење на pin-от е направен од rhinestones, electroplated бакар и метал.Метал е силен и издржлив, што ќе ви овозможи да се задржи вашиот совршен фризура на целиот ден, долго.Шарени гроздобер декоративни коса pin немаат чуден мирис и се зајакна и стабилна.Rhinestones не се лесно да падне. 【Уникатен Дизајн】На hairclips не само 6 живописни бои цвеќиња дизајн, но, исто така, имаат блескави rhinestones сјае во средината, тоа го прави кристал коса клипови изгледа особено убава.Светла боја на hairpin може да додадете контакт на живост и виталност на носителите, особено кога ќе се носат темна облека, косата клипови за фино коса, ќе ве направи посебно блескави и повеќе шармантен. 【Големина】Секоја коса pin е за 6cm/2.36 инчи долго, лесно да се поправи на вашата коса во право место.Косата клипови може да се задржи на косата од лицето.Коса додатоци за жени се многу погодна за средни до густа коса. 【Пакет】Пакетот вклучува шноли на шест различни бои и дизајни.Ако од која било причина не сте задоволни со губење на иглички страна на нас, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние преземе целосна сопственост и одговорност за квалитетот на нашите производи и ќе направиме се во наша моќ да се реши вашиот проблем брзо и ефикасно!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа