.

.

6 Едноставни Парчиња Метал У Облик на Шноли за Коса се Држиме Вилушка Стапови француски Коса Pin 2 Prong Updo Chignon Игли за Жени, Девојки Бухти Коса Додатоци (Злато, Сребро)

6 Едноставни Парчиња Метал У Облик на Шноли за Коса се Држиме Вилушка Стапови француски Коса Pin 2 Prong Updo Chignon

DEN 191.76
Достапност
Залиха

Ќе добиете : пакетот вклучува 6 парчиња метал У облик на шноли во класичен светла боја, доволни количини за долго време се користи.Квалитетот метал материјал : овие У облик на шноли се направени на квалитетот метал и не е лесно да се скрши, rustproof и нема да бидат деформирани лесно.Широко апликации : овие вилушка стапчиња се убав изглед и гроздобер, може да биде елегантна прилог за партија, која одговара на mots прилики, како на пример, свадба, тематските забава, роденден, церемонијата, годишнина, танцување матурска и така натаму.Лесен за користење : во костец со соодветна должина задржете косата во место цврсто и не ќе падне како тие се многу блиски и тесни, додека клип е исто така лесно да се отстрани без болка или борба, помагајќи им на девојките и жените да се дизајнира различни фризури, како што се chignon, булчински updos, косата пунџа и така натаму.Симпатична Божиќ сегашноста : овие вилушка стапови може да биде добар присутни избор за да испратите вашите пријатели, сестри, девојка, сопруга и мајка, тие може да ги носи кога присутните странки или други прослави, исто така погоден за секојдневниот живот.Убаво претставува : Овие вилушка стапови може да биде добар присутни избор за да испратите вашите пријатели, сестри, девојка, сопруга и мајка, тие може да ги носи кога присутните странки или други прослави, исто така погоден за секојдневниот живот.Едноставно да се применуваат : Во костец со соодветна должина задржете косата во место цврсто и не ќе падне како тие се многу блиски и тесни, а тоа е исто така лесно да се отстрани без болка или борба, помагајќи им на девојките и жените да се дизајнира различни фризури, како што се chignon, булчински updos, косата пунџа и така натаму.Спецификации : Боја : како на фотографии е прикажано Големина : прибл. 0.78 x 4 инчен/ 2 x 10 cm Материјал : метал Пакетот вклучува : 6 x Метал У облик на hairpin Забелешка : Укажа дел вклучени, ве молиме подалеку од дофат на деца.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа