.

.

180 Пак У Облик на Коса, Игли, KINGMAS У Облик на Боби Иглички Пунџа Коса, Игли со Складирање Кутија (2 инчи)

180 Пак У Облик на Коса, Игли, KINGMAS У Облик на Боби Иглички Пунџа Коса, Игли со Складирање Кутија (2 инчи)

DEN 143.76
Достапност
Залиха

????Овие Блек Метал У Облик на Боби Косата Игли се Речиси Невидливи Кога Ќе се Има Пунџа или Updo Коса Стил.Тоа се однесува за Различни Прилики, како на пример, Свадба, на Работа, и Лични Партија.Прекрасен Подарок за Вас и Пријателите. ????На Косата Игли Мерка Прибл. 2 инчи во Должина; вклучува и 180 Компјутери Метал Коса, Игли, Доволно за Вашето Слободно и Замена во Дневна. ????Овие Пунџа Косата Игли се Направени од Добар Квалитет Метал и Не е Лесно да се Скрши; Со Јасна Складирање Кутија, Лесно да се Носат или Продавница. ????Брановидна У Облик го Прави тоа се Одржи Вашата Коса Цврсто, Станот Стил Останува Скриена и Ви Дава во текот на целиот Ден се Одржи.Обичен Но Pracital Коса Pin Може да Ви Помогне Многу во Секојдневната Работа.Овие Блек Метал Боби Косата Игли Се Речиси Невидливи Кога Ќе се Има Пунџа или Updo Коса Стил.Тоа се однесува за Различни Прилики, како на пример, Свадба, на Работа, и Лични Партија.Прекрасен Подарок за Вас и Пријателите.Здрав, Цврст Сигурна Потпора, Трајни Совети.Брановидна У Облик го Прави тоа се Одржи Вашата Коса Цврсто и Тоа Може да се Одржи Многу Коса.Станот Стил Останува Скриена и Ви Дава во текот на целиот Ден се Одржи.Совршен за професионални Салони или.Лична Употреба, Голема и Лесно за Вас да се Направи Вашата Коса Стил.Тип : У Облик На Косата Pin.Pin Боја : Црна.Кутија Боја : Јасно.Материјал : Метал.Кутија Материјал : Пластика.S : Прибл. 5cm / 1.97 инч.М : Прибл. 6cm / 2.36 инч.L : Прибл. 7cm / 2.75 инчи.S : 180pcs во Кутија.М : 130pcs во Кутија.L : 100pcs во Кутија.Изработена од Јаглероден Челик, Добра Цврстина, Не е Лесно да Деформација.Обичен Но Pracital Коса Pin Може да Ви Помогне Многу во Секојдневната Работа.Овие Блек Метал Боби Косата Игли Се Речиси Невидливи Кога Ќе се Има Пунџа или Updo Коса Стил.Тоа се однесува за Различни Прилики, како на пример, Свадба, на Работа, и Лични Партија.Прекрасен Подарок за Вас и Пријателите.Здрав, Цврст Сигурна Потпора, Трајни Совети Брановидна У Облик го Прави тоа се Одржи Вашата Коса Цврсто и Тоа Може да се Одржи Многу Коса.Станот Стил Останува Скриена и Ви Дава во текот на целиот Ден се Одржи.Совршен за професионални Салони или Лична Употреба, Голема и Лесно за Вас да се Направи Вашата Коса Стил.Тип : У Облик На Косата Pin Pin Боја : Black Box Боја : Clear Material : Metal Box Материјал : Пластика.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа