.

.

SUMAJU 12 КОМПЈУТЕРИ Јасно Кристал Боби Игли, Сребро Метал Коса Клипови Кристал Коса Pin за Дама Жените Девојки

SUMAJU 12 КОМПЈУТЕРИ Јасно Кристал Боби Игли, Сребро Метал Коса Клипови Кристал Коса Pin за Дама Жените Девојки

DEN 143.76
Достапност
Залиха

1 Материјал : направен од метал и кристал, тие може да ви послужи за долго време, поради својата издржливост. 2 Пакет : 12 парчиња коса, игли, доволно за вашата дневна usages. 3 Мерка : Коса pin е 2.2 инчи во должина, лесно да се поправи на вашата коса во право место. 4 Кристал боби игли : секој клип 1 тек на rhinestones, сјајна и елегантен, едноставен дизајн го прави атрактивни во толпата. 5 Апликации : тие се погодни за свадба и страни, тие може да одговара со други косата игли и сегашноста уникатни стилови.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа