.

.

3 Парчиња Дрво Коса Стапови Коса Јапонски стапчиња за јадење Молив Коса Стапови Chopstick Коса Клип за Бухти Косата Игли Абонос Коса стапчиња за јадење за Жени, Девојки ?

3 Парчиња Дрво Коса Стапови Коса Јапонски стапчиња за јадење Молив Коса Стапови Chopstick Коса Клип за Бухти Косата

DEN 191.76
Достапност
Залиха

3 Различни стилови : ќе добиете 3 парчиња на дрво коса стапови во 3 различни стилови, со цел во 3 шик форма и имиња, тие се во класичен стил, змеј рог стил и змија танц стил, имаат убави насочат форми, целосно ќе ги задоволат секојдневните потреби.Силна издржливост : овие коса Јапонски стапчиња за јадење се направени на квалитетот абонос материјал, со отпорност на корозија и силна издржливост, црна текстура покажува чувство на однапред, тешко да се скрши или исчезнат, ќе ја придружува вас за долго време.Природниот мирис : молив коса стапчиња се рачно изработени од абонос, кој доаѓа со природен дрвен мирис, мириса чисти и свежи, лесно да го подобри вашето расположение и да се создаде елегантен и шармантен стил за вас.Лесно стил : секој абонос коса chopstick карактеристики со соодветна големина за да можете да ја стил, можете да ја вметнете во вашиот пунџа за да се добие подобра коса во стилот резултат на тоа, кој е лесно да се слајд во вашиот пунџа, удобен и лесен за користење, само како дело на уметноста, додавајќи шарм темперамент на вашата коса.Широк опфат на примена : овие дрво коса стапчиња за јадење се соодветни за секојдневно носење, исто така погоден за носење на свадба, забава, матурска, ноќта или да ја испратите како слатки подароци, исто така, може да се примени како ознаки за web страници ако треба.Основната функција : Ако не ги користите на вистинскиот начин, вашата коса ќе се одржи на цврсто и вашата фризура ќе бидат негувани, без разлика дали вашата коса е дебели или тенки, нашите гроздобер коса стапови ќе ги задоволи вашите потреби и да покаже својата нежна температура.Исклучителен дизајн : Овие црни долги шноли се дизајнирани со мазни рабови и криви стапови, лесно да слајд во вашиот пунџа, без да предизвика штета на вашата коса, едноставен и елегантен, ќе направи да изгледаат повеќе шармантна и привлечна.Карактеристики : Материјал : ebony Size : како слики shown Color : black Quantity : 3 pieces Package вклучува : 3 x Абонос коса стапчиња за јадење Топло забелешка : бои може да постои мала разлика поради различни екрани.Посочи делови вклучени, ве молиме да ги задржи подалеку од мали деца.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа