.

.

Гроздобер Плетени Цвет Мека Headband 0-3months

Гроздобер Плетени Цвет Мека Headband 0-3months

DEN 2162.40
Достапност
Залиха

Ова бебе злато headband е тренди и шик.Совршен за новороденче photoshoots, цвет девојки, Ова злато headband, исто така, ќе се направи голем дар додаток или секојдневниот headband.Тоа е многу разноврсна!Оваа прекрасна headband е направен со злато чипка цвет како чипка и е обезбедено во грбот со мек и еластичен еластична за да се обезбеди соодветно одговара.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа