.

.

Премиер-Линија MP54300 Универзална Индекс Копчиња, 1-5/16 во. Дијаметар, Јасно Акрилик, Топла/Ладна, Пакување од 2

Премиер-Линија MP54300 Универзална Индекс Копчиња, 1-5/16 во. Дијаметар, Јасно Акрилик, Топла/Ладна, Пакување од

DEN 42.96
Достапност
Залиха

1-5/16 инчен надворешен дијаметар.Изградена од акрил.Јасно, во боја, со златно обоените-позлата.За користење со две-рачка washerless чешми.Универзална топли и ладни.Овие универзални топли и ладни индекс копчиња се изградени на јасни акрилик и да дојде со златна боја-позлата.Овие индекс копчиња функција големи 1-5/16 инчен дијаметар.Да ги користите овие индекс копчиња со две-рачка washerless чешми.Лесно да се инсталира.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа