.

.

Приказ Бранеа Сатен Никел Круг Кошница Ткаат 1 1/4 Кабинет Knob K2858-BSN

Приказ Бранеа Сатен Никел Круг Кошница Ткаат 1 1/4 Кабинет Knob K2858-BSN

DEN 747.84
Достапност
Залиха

Додадете стил на вашиот кабинети и мебел.Бранеа Сатен Никел заврши.Круг Кошница Ткаат Дизајн.Издржливи Цинк изградба.Дијаметар : 1 1/4".Бранеа Сатен Никел 1 1/4" Кошница Ткаат Дизајн Круг Кабинет Knob Повлекува од Покажат Хардвер.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа