.

.

Hickory Хардвер PA1213-WOA 1-1/4-Инчен Оксфорд Антички Кабинет Knob, Windover Античкиот

Hickory Хардвер PA1213-WOA 1-1/4-Инчен Оксфорд Антички Кабинет Knob, Windover Античкиот

DEN 35.52
Достапност
Залиха

Wendover Античкиот.Круг.Oxford Антички колекција.Дијаметар : 1-1/4 инчи.D : 1-1/4 инчен p : 7/8 инчи.Wendover Антички Заврши.Монтажа Хардвер Вклучени.Oxford Антички Колекција.Опис на производот Освежување во неговата едноставност, Рустикален стил ја нагласува природната убавина и солиден, цврст дух.Благодарение на скромен корени, органски текстури, форми и природна топлина, тоа стана толку популарен во срцето на градот, како што е надвор, во шума.Од Производителот Освежување во неговата едноставност, Рустикален стил ја нагласува природната убавина и солиден, цврст дух.Благодарение на скромен корени, органски текстури, форми и природна топлина, тоа стана толку популарен во срцето на градот, како што е надвор, во шума.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа