.

.

Taifond Decals Налепници Поставите Faceplate Кожата +2 парчиња Екран Заштитник за Nintendo Switch Конзола & Радост-Един Контролер и Клупа за Заштита на Полнење (Сина Молња)

Taifond Decals Налепници Поставите Faceplate Кожата +2 парчиња Екран Заштитник за Nintendo Switch Конзола & Радост-Един

DEN 359.76
Достапност
Залиха

Специјално дизајниран за Nintendo Switch конзола и контролор,заштита на вашиот целиот конзола од прашина и гребнатини.Прва класа винил материјал, лесно да се држиме и да ги отстрани, без гребнатини лево.Decals, вклучувајќи 4 парчиња кожа поставена за целосна конзола ,радост-един и клупа.Постојат два екран заштитници за вас за да изберете од, калено филм H9+ висока пропустливост МИЛЕНИЧЕ.Многу издржливи и отпорен на гребење,беспрекорна јасност и чувствителни на допир.Го заштитите екранот од оштетување, додека се зачувува вашиот Nintendo Switch е квалитетот на сликата за безгрешното јасност.Ќе добиете сет на налепници,високо-транспарентен филм,со калено екран(вклучуваат чистење хартија,екран избрише крпа).Производ Функција : Прва класа винил материјал, лесно да се држиме и да ги отстрани, без гребнатини left Decals, вклучувајќи 4 парчиња кожа поставена за целосна конзола,радост-един и dock Completely одговара на сите страни и на сите clips Personalize вашиот Nintendo Switch конзола и контролер Тоа е убава промена нагоре од здодевни нормален црн.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа