.

.

Premiu m Свежи Билка Чувар и Билка Складирање Сад,Билка имам арома Под Зеленчук на Свеж Зеленчук Зачувување Шише Држи Свеж Зеленчук за Складирање Cilantro,Нане,Магдонос,Ас

Premiu m Свежи Билка Чувар и Билка Складирање Сад,Билка имам арома Под Зеленчук на Свеж Зеленчук Зачувување Шише

DEN 311.76
Достапност
Залиха

Уникатен дизајн : Транспарентна windows ви овозможи да се види она што е внатре, и на висок облик гарантира дека зеленчук не се деформирани.Како да го користите : Миење coriander, нане, coriander, chives, копар, и аспарагус, потоа ги стави во свежа одржување на купот, и да додадете некои свежа вода преку капа на ззп .Ве молиме не заборавајте да го испразните старата вода и се надополнува тоа на секои 3 до 5 дена.Мулти-функција : Ова е добар помошник за одржување на свеж зеленчук во кујната.Тоа може да се направи зеленчук не е лесно расиплива, чувајте ги свежи и решаваат секојдневните проблеми во кујната.Тоа исто така може да се користи за да се одржи чај, житарици, тестенини.Материјал:Изработени од АБС, PS и TPR материјали, трајни, тешко школка зеленчук може да ги спречи од тоа да биде уништен.Добра заштита функција : Ова ванила свежина првенство, што е многу добар за одржување на deliciousness на свежо ванила, и влажноста на воздухот не е лесно да се изгуби.Тоа е со добра вдп интегритет да ги задржи на храната во добар квалитет.Опис : 1. Материјал:Изработени од АБС, PS и TPR материјали, трајни, тешко школка може да preven т зеленчук од тоа да биде уништен.2. Уникатен дизајн : Транспарентна windows ви овозможи да се види она што е внатре, и на висок облик гарантира дека зеленчук не се деформирани.3. Како да го користите : Миење coriander, нане, coriander, chives, копар, и аспарагус, потоа ги стави во свежа одржување на купот, и да додадете некои свежа вода преку капа на ззп .Ве молиме не заборавајте да го испразните старата вода и се надополнува тоа на секои 3 до 5 дена.4. Добра заштита функција : Свеж одржување првенство има добра вдп интегритет, може да се задржи влажноста на зеленчук и да се обезбеди квалитетот на зеленчук.5. Мулти-функција : Ова е добар помошник за одржување на свеж зеленчук во кујната.Тоа може да се направи зеленчук не е лесно расиплива, чувајте ги свежи и решаваат секојдневните проблеми во кујната.Тоа исто така може да се користи за да се одржи чај, житарици, тестенини.Спецификации : Име на Производ : Свеж одржување cup Color : White Material : ABS+PS+TPRSize : 85*85*255mm/3.35*3.35*10.04 инч(L*W*G)Пакетот Вклучува : 1 Pc * Свежи одржување на купот.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа