.

.

Vitavac - 5g до 20 грама Вакуум Запечатен Контејнер - Црниот Бисер

Vitavac - 5g до 20 грама Вакуум Запечатен Контејнер - Црниот Бисер

DEN 2282.40
Достапност
Залиха

Користи вклучуваат - зачини, тревки, хомеопатски лекови, витамини, козметика, монети, накит.Има 100 Аспирин обложени caplets, 40 обложени caplets Advil ЧАСОТ, Совршен ⅛ мл / 5g на Медицински Билки.Патентиран систем создава вакуум печат и чува сите суви материи - Новак за Подолго време.NSF - Тестиран и Сертифициран, Храна Одделение - Херметички, Влага слободни и Рециклираат.Сува стоки Волумен : 0.7 мл / 20g / 0.06 литар / Димензии : 2-3/4 "високи x 1 - 5/8"дијаметар (7,6 cm x 4 см).Мулти-користете Vitavac лесно се вклопува во вашиот џеб или ташна и е само најкул малку Vac.Крајната складирање сад за витамини, хомеопатски лекови, билки & зачини, лекарства и многу повеќе.Страшно за мали предмети како што се дихтунзи, o-прстени, слушалки, копчиња, монистра, игли, белегзии, прстени, накит (нема да оцрни) и стотици други работи.Дами тоа е здроби отпорни.Чанта одобрени.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа