.

.

Tupperware Кујна Помош На Лимон/Сок Extractor/Јајце Сепаратор Контејнер Поставен 5-Парче

Tupperware Кујна Помош На Лимон/Сок Extractor/Јајце Сепаратор Контејнер Поставен 5-Парче

DEN 468.00
Достапност
Залиха

Оригиналниот Tupperware производ.Машина за миење садови-безбедно.Лесен за употреба.TUPPERWARE Kchenperle Zitronenpresse сад Сет (5) јајце сепаратор кујна gadgets - D015. Лимон морнар за Притисне со или без Плодот.TUPPERWARE Кујна бисер Лимон морнар Сад Сет (5) Eiertrenner Кујнски алатки - Оригинални Tupperware производ - машина за миење Садови-safe - Лесен за употреба - TUPPERWARE Kchenperle Zitronenpresse сад Сет (5) јајце сепаратор кујна gadgets - D015 - Лимон морнар за Притисне со или без Плодот.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа