.

.

4 Ролни Коњ Нога Ставете Го Подигнете Заштита Згусне Руно Equestrian Опрема 98.43x4.72in секој (Бела)

4 Ролни Коњ Нога Ставете Го Подигнете Заштита Згусне Руно Equestrian Опрема 98.43x4.72in секој (Бела)

DEN 650.16
Достапност
Залиха

【Материјал】Овој закон нога ставете е направен од висок квалитет на руно материјали, цврсти, трајни и долг животен век.Мека џерси материјал за да се обезбеди врвен комфор за коњ и да се намали шансите или триење и chafing. 【Удобно И Еластична】Добра еластичност, може да обезбеди поддршка и заштита за коњот нозе,4 ролни по пак, секоја тек е 250cm долго, 12cm широк, што е доволно за користење. 【Широко се Користи】Нашите коњ нога заштитник може да им помогне на вашиот коњ направи голема брзина активности како покаже коњ тркачки, излезе, скокање, лов, издржливост, и снимање,и погодна за equestrian перформанси конкуренција и обука. 【Лесен За Употреба】Може да се мијат со вода и обновливи, меки и удобни за носење. 【Грижете се Слободни По Продажбата на Услугата】Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Коњ Нога Обвива Материјал : Руно Боја : Бела Број : 4 Ролни Тежина : Околу. 380g Секој Тркалаат Големина : Прибл. 250x12cm/98.43x4.72inch Пакет Листата : 4 x Коњ Нога Обвива.

Параметрите на стоката

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Horse Leg Wraps
Material:
Fleece
Color:
White
Quantity:
4 Rolls
Weight:
Approx. 380g
Each Roll Size:
Approx. 250x12cm/98.43x4.72inch
Package List:
4 x Horse Leg Wraps :

Подобро ви се допаѓа