.

.

GLOGLOW 1 Пар Коњ Тетива Чизми, СТП Школка Neoprene Коњ Hind Нозе Чизми Прилагодливи Коњ Грижа Чизми за Скокање Патека Јава одѕивот на гласачите

GLOGLOW 1 Пар Коњ Тетива Чизми, СТП Школка Neoprene Коњ Hind Нозе Чизми Прилагодливи Коњ Грижа Чизми за Скокање

DEN 304.80
Достапност
Залиха

Прилагодливи Чизми-Добро изградена со еластична двојно ремени и лесно да се зацврсти копчиња за да се осигури дека не се лизга или пак кога се движат брзо.Без оглед на нејзината нога големина, и да се приспособат на вашиот коњи' нозе како тие растат.Удобноста Fit-Овие чизми се anatomically облик за идеално се вклопуваат.На cushioned еластична внатрешна обезбедува исклучителна удобност и мека обвивка спречува триење додека работат.Одлична Заштита-На коњ тетива чизми можат да се заштитат на тетивите и крвните садови и други слаби делови на коњ ногата од повреда или намалување на степенот на повреда при скокање пречки.Применливи Прилики-Особено погоден за брза активности како покаже скокање, издржливост, и одѕив на гласачите.Твојот коњ може лесно да го направите со голема брзина активности како покаже Коњ Тркачки, излезе, скокање, лов, издржливост, и пукање.Лесно да се Чисти-Овие чизми се издржливи во сите видови на условите и времето.Погоден за секојдневна употреба.Лесно продавница настрана кога не е во употреба и чистење со брз четка или избрише со влажна крпа.Спецификација : Предмет Тип : Коњ Поддршка Чизми Материјал : СТП+Neoprene Цел : Заштита и перница коњ нозете Пакет Листата : 2 x Коњ Поддршка Чизми.

Параметрите на стоката

Item Type:
Horse Support Boots
Material:
PU+Neoprene
Purpose:
Protect and cushion horse legs
Package List:
2 x Horse Support Boots :

Подобро ви се допаѓа