.

.

Ромите Neoprene Бел Чизми ll Црна Целосна

Ромите Neoprene Бел Чизми ll Црна Целосна

DEN 610.80
Достапност
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Традиционалните neoprene бел подигање на совршен за секојдневна употреба и лесно се грижи.Ја спречува над стигнат до повреди.Лесен за употреба допир лента затворање.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Традиционалните neoprene бел подигање на совршен за секојдневна употреба и лесно се грижи.Ја спречува над стигнат до повреди.Лесен за употреба допир лента затворање.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа