.

.

Делфи CS0134 Климатизација Компресор

Делфи CS0134 Климатизација Компресор

DEN 2287.20
Достапност
Залиха

OE Дел-истиот оној кој ќе го добиете од возило производителот Спојки & Макара е целосно инсталирана во фабриката.Целосна OE склопови со OE конектори, спојки склопови и запечатување подлошки вклучени со секој компресор продава - заштеда на време и пари.OE конектори заштедува драгоцено време во текот на инсталацијата не мора да се splice жици или да ја наместите жици harnesses.Тип на Компресор : 15.41. Спојката Дијаметар : Н. Серпентина Позиција : Кореја.Број на Жлебови : .Делфи CS0134 Климатизација Компресор.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа