.

.

Генерички Божиќ Бонбони Кутии Tinplate Железо Колачи Cookie Кутии Плоштадот Подарок Тегла Tins За Божиќ Партија Продавала Црвени

Генерички Божиќ Бонбони Кутии Tinplate Железо Колачи Cookie Кутии Плоштадот Подарок Тегла Tins За Божиќ Партија

DEN 206.64
Достапност
Залиха

Божиќ Бонбони Кутии Усвојува згусне tinplate материјал, применуваат напредна технологија на изработка е одличен.Божиќ Бонбони Кутии Погоден за држење мали подароци, ракотворби, чоколадо, бонбони, итн.И да се направи незаборавно изненадување за вашите гости.Божиќ Бонбони Кутии Совршен за Божиќ, свадби, ангажирање, бебето тушеви, роденден и многу други прослави или колекции.Божиќ Бонбони Кутии Мулти - кенди тегла која може да се полни со подароци, бонбони, чај лисја, итн.Божиќ Бонбони Кутии Мода и деликатна плоштадот бонбони кутија со Божиќ модел, одговараат за Божиќ добро.Опис Божиќ Бонбони Кутии Tinplate Железо Колачи Cookie Кутии Плоштадот Подарок Тегла Tins За Божиќ Партија Резерви.Карактеристики - Димензии : 8 х 7. 5 x 6. 5 см.,- Боја : Црвена.,- Материјал : Tinplate., Пакет Вклучувајќи 1 x Бонбони Кутија.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа