.

.

GownTown Гроздобер Polka Точка Ретро Коктел Пром Фустани од 50 60-тите Рокабили Фустани

GownTown Гроздобер Polka Точка Ретро Коктел Пром Фустани од 50 60-тите Рокабили Фустани

DEN 863.52
Достапност
Залиха

Патент затворање.Рака Мие Само.ВНИМАНИЕ : нашата големина е разликата во споредба со стандардот НИ големина, па ве молиме да се избере правилната големина од нашите Gown Town големина на табелата само во сликата областа на левата страна.Стил : Одри Hepburn Гроздобер Стил 1950 година Рокабили Замав Вечер Фустан.Strechy 50 Замав Фустан Направен од 92% Полиестер со 8% Spandex,без ракави,прекрасна pleated£невидливи патент во задниот¡£.Гроздобер 1950-тите Инспириран Сечење Стил,Коленото Должина,Голем Замав Фустан£Совршен изглед за Секој Случај ¡£.Месечна Gown Town Нов стил фустани шоу, само пребарување Gown Town и да дојдат во вашата прекрасна.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа