.

.

GownTown Гроздобер Polka Точка Ретро Коктел Пром Фустани од 50 60-тите Рокабили Фустани

GownTown Гроздобер Polka Точка Ретро Коктел Пром Фустани од 50 60-тите Рокабили Фустани

DEN 863.52
Достапност
Залиха

Патент затворање.Рака Мие Само.ВНИМАНИЕ : нашата големина е разликата во споредба со стандардот НИ големина, па ве молиме да се избере правилната големина од нашите Gown Town големина на табелата само во сликата областа на левата страна.Стил : Одри Hepburn Гроздобер Стил 1950 година Рокабили Замав Вечер Фустан.Strechy 50 Замав Фустан Направен од 92% Полиестер со 8% Spandex,без ракави,прекрасна pleated£невидливи патент во задниот¡£.Гроздобер 1950-тите Инспириран Сечење Стил,Коленото Должина,Голем Замав Фустан£Совршен изглед за Секој Случај ¡£.Месечна Gown Town Нов стил фустани шоу, само пребарување Gown Town и да дојдат во вашата прекрасна.Gown Town фустани има за цел да обезбеди секоја дама со совршена фустани, се среќаваат секоја дама облечи сон и добро ќе се подигне од ruck.Неговите карактеристики на рачно изработени,елегантни детали и совршен облик : * Овој фустан е ПРОДАДЕН од страна на Gown Town.имаме сопствен бренд и трговска марка.Кога ќе го додадете во кошничката,ве молиме проверете ако продавачот е Gown Town. * Време на испорака различни врз основа на занаетчиски процесот, вообичаено околу 15 дена или така.За итни цел, ве молиме контактирајте со нас директно. * Ве молиме проверете Gown Town пакет и бренд кога ќе ја добијат.Овој фустан е означено, што не ќе ви попречат во едноставни обидува тоа и да биде лесно removeable ако одлучите да се задржи на фустан.Ако фустан навистина треба да се враќа, ве молам не отстранете ја ознаката од фустанот.Инаку ,ние имаме право да го одбие фустан се врати. * Начини да се задржи во добра состојба.А : ве молиме пареа пеглање пред носење.Б : ве Молиме рака мие и не присилува надвор ,само ладно и суво.C : ве Молиме чување во виси складирање.Gown Town во извршување на одлуки со висок квалитет,добро дизајнирани и рака-занает фустани.За да дојде accross вашите омилени еден, само за пребарување Gown Town и да почне пријатни фустани патување.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа