.

.

DKIIGAME 665Pcs Автомобил Retainer Клипови & Заковки сврзувачки елементи Комплет со Fastener Смена Алатка,16 Најпопуларните Големини Браник Вратата Трим Панел Крилата им Помогнам

DKIIGAME 665Pcs Автомобил Retainer Клипови & Заковки сврзувачки елементи Комплет со Fastener Смена Алатка,16 Најпопуларните

DEN 455.76
Достапност
Залиха

УНИВЕРЗАЛНА ОДГОВАРА : 16 најпопуларните големини авто притисни pin заковки сет,компатибилен со различни големини,замена за Форд,ГМ,Тојота,Хонда,Нисан,Chevy,Mazda,Џип,Ford,мотоцикли Занитвам Клипови.Ако големината и обликот на клипот да одговара на вашите потреби,тоа е, исто така, одговара за вашиот автомобил.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Нашата авто тело сврзувачки елементи retainer се направени од врвен квалитет најлон материјал,тешки конструкција за издржливост,нема да се скрши или да попуштат лесно.Со здрав складирање кутија за да ги задржи добро организиран.СОВРШЕН за ПОЛНЕЊЕ : 6pcs трим отстранување алатка направени со најлон материјал, не ќе се скрши, се овозможи да ги отстраните автомобил браник клипови, на врата завртување и тапацир клипови,брзо и лесно, без било каква штета.Мала големина за лесно складирање или носат на.ШИРОКО се КОРИСТИ : Оваа пластика сврзувачки елементи за полнење широко се користат за автомобил панел, трим панел клипови, вратата трим клипови, на врата завртување на клипови, браник клипови, Фендер клипови, моторот покритие и поздравниот shield прскалки замена,можете да ги најдете повеќето притисни тип retainer комплет во кутија и нема потреба да се оди на авто делови продавница да се погледне за различни сврзувачки елементи.ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме проверете ја големината на prouducts слики.Доколку постојат било какви прашања во врска со нашата браник retainer клипови во рок од 12 месеци, не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе ви даде нова замена или прашање што целосно враќање на средствата.ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме проверете ја големината на prouducts слики, не двоумете се да контактирате со нас,ние ќе им понуди 100% задоволителна услуга.Спецификација : Материјал : Најлон Material Size : 16 Најчестите Големиниве Молиме проверете pictures Box големина : прибл. 17.5x17.5x17cm Package Тежина : 1.1 kg Package Вклучува : 20pcs × #1235 (7 mm) Дупка Големина,Глава Дијаметар : 20mm30pcs × #1131 (8 mm) Дупка Големина,Глава Дијаметар : 19mm60pcs × #0170 (8 mm) Дупка Големина,Глава Дијаметар : 20mm25pcs × #1119 (7.8 mm) Дупка Големина,Глава Дијаметар : 20mm30pcs × #0194 (9 mm) Дупка Големина,Глава Дијаметар : 19.7mm50pcs × #0174 (6 мм) Дупка Големина,Глава Дијаметар : 15.2mm40pcs × #1184 (9 mm) Дупка Големина,Глава Дијаметар : 17.7mm30pcs × #1117 (8 mm) Дупка Големина,Глава Дијаметар : 16mm25pcs × #1118 (9 mm) Дупка Големина,Глава Дијаметар : 15mm20pcs × #1116 (9 mm) Дупка Големина,Глава Дијаметар : 18.2mm80pcs × #3122 (5 милиметри) Дупка Големина,Глава Дијаметар : 10mm50pcs × #1119 (6.2 mm) Дупка Големина,Глава Дијаметар : 13.8mm50pcs × #0137 (6 мм) Дупка Големина,Глава Дијаметар : 15mm50pcs × #0180 (6.25 mm) Дупка Големина,Глава Дијаметар : 15.2mm20pcs × #1113 (10 mm) Дупка Големина,Глава Дијаметар : 20mm50pcs × #0101 (7 mm) Дупка Големина,Глава Дијаметар : 13.8mm1 x сврзувачки елементи Отстранување Tool5 x Трим Отстранување Алатка.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа