.

.

Тела Синџир Клешти 7, LA1011

Тела Синџир Клешти 7, LA1011

DEN 362.40
Достапност
Залиха

ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Прилагодете го вашиот синџир должина со овие лесен-за-користење Тела Синџир Клешти со црвена винил костец.Одам НА РАБОТА - се Користи за лесно отворање или затворање на синџирот на врски.ТЕШКИ Изработени од метал со Сребрен финиш и мерки за 7-инчен-долго и совет со три позиции за работа до 3-Мерач синџири за да се приспособат на различни синџир големини.ВИСОК КВАЛИТЕТ - Ова Plier карактеристики црвена винил зафат кој гарантира удобно ракување.Тоа Издржливи и долготрајни.ВНИМАНИЕ : исклучување на електрични струи на изворот пред да работи со било осветлување тела или пренослива светилка.Инсталација и употреба на овој производ во зависност од вашите локални електрични кодови и прописи.ADVERTISSEMENT : Veuillez éteindre ле courant électrique à la source avant де travailler avec он luminaire оу une lampe portative.Installez и utilisez ce produit en respectant le code de l'électrique et les règlements locaux.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа