.

.

Делукс Base Рака Алатка во Собата, од не ' Рѓосувачки Челик - LEVEL5 | Pro-Одделение | Снимање Завршувањето Алатка Ножеви, Сабји, Пан, Миксер, Видов | Sheetrock Gyprock гипс картон | 5-609

Делукс Base Рака Алатка во Собата, од не ' Рѓосувачки Челик - LEVEL5 | Pro-Одделение | Снимање Завршувањето Алатка

DEN 5375.76
Достапност
Залиха

СÈ што ВИ ТРЕБА за Ова со полно base завршувањето комплет содржи алатки потребни за да се заврши повеќето sheetrock работни места.Премија од нерѓосувачки челик е задолжително за долго носат живот.ПРОФЕСИОНАЛНА ОДДЕЛЕНИЕ Дизајниран и изграден користејќи скоро 20 години на текст од професионални finishers.Нашите алатки се наменети за сигурен, секојдневна употреба на работно место.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ Јаглероден челик, прецизност-земјата сечилото обезбедува соодветна flex точка и чувство за побрзо апликација стапки, подобро сечилото контрола и неспокојот завршува.Полиран за лесно расчистување.ЕРГОНОМСКИ Лесни, отпорност, полн мека удобност зафат се справи со ергономски дизајниран за целиот ден употреба со минимални замор.Стакло армирано најлон јадро.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА LEVEL5 Алатки се изградени од страна на индустријата професионалци за секојдневно користење од страна на професионалци и се дизајнирани да ја надмине вашите очекувања.LEVEL5 Алатки се изградени на највисок стандард, дизајнирани и произведени со користење скоро 20 години на текст од професионални finishers.КОМПЛЕТ СОДРЖИНАТА~ 4", 5", и 6" од не 'Рѓосувачки Челик Китови Ножеви w/ Мека Зафат се Справува~ 8", 10", 12" и 14" од не 'Рѓосувачки Челик Снимање Ножеви w/ Мека Зафат се Справува~ 32" Кал Мешање Гребло, 7" Главата~ 6" Удар Видов~ 9-во-1 Јаглероден Челик Китови Нож~ 3.5" Посочи Нерѓосувачки Челик Китови Нож~ 6" Исечени од не 'Рѓосувачки Челик Китови Нож~ 16" од не ' Рѓосувачки Челик Кал Pan~ Нерѓосувачки Челик Кофа Scoop Buy овие LEVEL5 Рака Алатки и да се споредат за себе.Ние се врати сите на нашите алатки со најдобри гаранции во индустријата и тие се загарантирани за да ги надмине вашите очекувања.Ако поради некоја причина не се согласуваат, се враќа преку лесно.ПРОИЗВОД WARNINGLEVEL5 прецизност се остри ножеви.Зачувување на вашите ножеви надвор од дофат на деца!ЗА LEVEL5 A горди, фамилијарните компанија со седиште во Канзас Сити, LEVEL5 Tools е усовршување на својата линија на base алатки од 2001 година. Во LEVEL5, ние работиме на старомоден начин : нула компромиси во квалитетот, фер цени, индустрија-водечки гаранции, и немилосрдните извршување за 100% задоволството на клиентите.Нашите поширокото семејство вклучува илјадници професионални finishers низ САД и во странство.Нивната благосостојба зависи од квалитетот, ефикасноста и сигурноста на нашите base tools.Преку нивната вредност како и повратни информации и култура на тековните истражувања и иновации, ние го направи на алатки кои го прават нивните животи на работа полесна, поефикасно, и на крајот се повеќе профитабилни.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа