.

.

Персоналните Подарок, Исламската Подарок, Персоналните KeyChain, Прилагодено Клучните Прстен, Tassel KeyChain, Eid Подарок, Рамадан Подарок, Исламската Понуда, Куранот стих, Па?

Персоналните Подарок, Исламската Подарок, Персоналните KeyChain, Прилагодено Клучните Прстен, Tassel KeyChain,

DEN 240.00
Достапност
Залиха

❋ повик по мене, јас ќе ОДГОВОРИ ❋ - Куранот 40v60 ► Ова копче ознака се рачно изработени, лесни и противалергиски. ► Секое парче се рачно изработени и уникатни!► Персонализирајте го копчето прстен и да го направите вашиот сопствен со додавање на шарени велур tassel или дополнителни име или почетна шарм. ★★Секоја буква е индивидуално рака со печат од мене.Додека јас се стремиме кон совршенство и да се обиде да биде во согласност, ќе има варијации во проред, усогласување и длабочина од секоја буква, додавајќи посебност и шарм на секое поединечно парче.Јас се гордееме со мојата работа и ќе не испрати парче јас не сум среќен со. ★★ Сите мои производи дојде убаво стокмено и завиткани, подготвени за давање на подарок.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа